O programie Das Welt Auto

Das WeltAuto to europejski program sprzedaży samochodów używanych, realizowany w salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, Škoda oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. 

Najważniejszym założeniem programu jest sprzedaż najlepszych i pewnych aut używanych. Takich, których przebieg, historia i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane.

Das WeltAuto to także idealne rozwiązanie dla osób planujących sprzedaż swojego aktualnego samochodu. Salon realizujący program Das WeltAuto bezpłatnie wycenia samochód i przedstawia korzystną ofertę odkupu. Jedną z możliwości jest zostawienia auta w rozliczeniu.

Das WeltAuto to program dla wszystkich, którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu.

Program Das WeltAuto – co to jest?

 

Gwarancja
Każdy samochód z programu Das WeltAuto objęty jest co najmniej roczną gwarancją zapewniającą pokrycie kosztów napraw, kompleksową obsługę w salonie oraz naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.

Pewna historia i przebieg
W Das WeltAuto gwarantujemy, że kupujesz auto ze sprawdzoną historią i przebiegiem. Każdy samochód w progreamie otrzymuje Certyfikat Das WeltAuto. Jest to potwierdzenie, że oferowane przez nas samochody zostały szczegółowo zweryfikowane.

Sprawdzony stan techniczny
Stan techniczny naszych samochodów sprawdzamy w rygorystycznym teście obejmującym aż 117 punktów kontrolnych.

Dedykowane opcje finansowania
Oferujemy korzystne rozwiązania, takie, jak kredyt, leasing czy ubezpieczenie, dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb! Zapoznaj się z korzystnymi ofertami Volkswagen Bank w Das WeltAuto.