Das WeltAuto samochody używane volkswagen dasweltauto dzierżoniow

Najlepsze samochody wśród aut używanych!

Das WeltAuto samochody używane.

Pewny samochód używany, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Das WeltAuto to sieć odkupu i sprzedaży samochodów używanych zlokalizowana przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, Škoda i SEAT w całej Polsce.

Jeśli chcesz mieć pewny samochód, wnikliwie sprawdzony pod względem jego historii oraz przebiegu i w doskonałym stanie technicznym, to zacznij poszukiwanie wśród naszych ogłoszeń motoryzacyjnych.

Najwyższą jakość samochodów używanych gwarantuje certyfikat Das WeltAuto, który jest przyznawany wybranym samochodem używanym. Zyskujesz pewność i jeszcze więcej korzyści: gwarancję na samochody z certyfikatem Das WeltAuto, dostosowane do Twoich potrzeb finansowanie, możliwość zostawienia pojazdu w rozliczeniu, wyselekcjonowane najlepsze auta używane.

Das WeltAuto samochody używane

W programie Das WeltAuto zyskujesz:

Gwarancja
Każdy samochód dostępny do zakupu w programie Das WeltAuto objęty jest co najmniej roczną gwarancją. Gwarancja ta pokrywa koszty napraw, kompleksową obsługę w salonie oraz naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.

Pewna historia i przebieg
W Das WeltAuto masz pewność, że kupujesz auto ze sprawdzoną historią i przebiegiem. Certyfikat Das WeltAuto to potwierdzenie, że oferowane przez nas samochody zostały szczegółowo zweryfikowane.

Sprawdzony stan techniczny 
Stan techniczny naszych samochodów sprawdzamy w rygorystycznym teście obejmującym aż 117 punktów kontrolnych.

Dedykowane opcje finansowania
Zapoznaj się z korzystnymi ofertami Volkswagen Bank w Das WeltAuto i skorzystaj z takich rozwiązań jak kredyt, leasing czy ubezpieczenie, dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb!

 

Znajdź swój wymarzony samochód i skontaktuj się ze sprzedawcą. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Program Das WeltAuto – porozmawiaj z doradcą.

Zapraszamy do Salonu Volkswagen Jodko – Schiewe w Świdnicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *