Das WeltAuto Świdnica prawna historia i przebieg samochodu używanego seat

Sprawdzony przebieg i pochodzenie

Das WeltAuto Świdnica Salon Volkswagen Jodko – Schiewe Tutaj znamy dokładnie przebieg i pochodzenie wszystkich samochodów używanych, które stoją na naszym placu! Dzięki temu gwarantujemy niezawodność sprzedawanych aut oraz Państwa zadowolenie.

Sprawdzony stan techniczny
Każdy samochód objęty programem Das WeltAuto przechodzi rygorystyczny 117-etapowy test kontrolny, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom wyłącznie samochody w doskonałym stanie technicznym. 117-etapowy test Das WeltAuto to najbardziej rygorystyczny sprawdzian, jaki może przejść auto używane. Skonstruowany tak, aby zweryfikować każdy nawet najdrobniejszy element i działanie auta.

Aby weryfikowany samochód został objęty programem Das WeltAuto, wszelkie wykryte podczas testu usterki muszą zostać usunięte przy użyciu oryginalnych części w autoryzowanym serwisie.

Das WeltAuto Świdnica: sprawdzony przebieg i pochodzenie samochodów używanych

Pytanie od Klienta: Skąd mogę mieć pewność, że kupowane przeze mnie auto używane jest w pełni sprawne i nie będę miał z nim problemów?
Nasza odpowiedź: Każdy samochód używany wystawiony na sprzedaż jest bardzo dokładnie sprawdzony przez eksperta. Dzięki temu masz pewność, że Das WeltAuto to sprzedawca samochodów używanych naprawdę godny zaufania. Każdy nasz samochód przechodzi przegląd według szczegółowej listy kontrolnej, zawierającej aż 117 punktów! Sprawdzony przebieg, historia i dokumentacja auta to atuty każdego z aut używanych na sprzedaż w Das WeltAuto. Możesz być pewien najwyższej jakości oferowanych przez nas pojazdów! Na każdy z samochodów używanych udzielana jest gwarancja, abyś mógł spokojnie cieszyć się jazdą. Pewne auto używane kupisz w Das WeltAuto.

Sprawdź: LISTA KONTROLNA 117 PUNKTÓW SERWISOWYCH DAS WELTAUTO

 

Das WeltAuto Świdnica Salon Volkswagen Jodko – Schiewe

Program Das WeltAuto – porozmawiaj z doradcą

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *