Das WeltAuto Wałbrzych dedykowane opcje finansowania das welt auto świdnica

Dedykowane opcje finansowania

Das WeltAuto Wałbrzych, Świdnica, Strzegom i okolice: FINANSOWANIE

Klienci programu Das WeltAuto w salonie Volkswagen Jodko – Schiewe mają dostęp do atrakcyjnych form finansowania oraz ubezpieczeń oferowanych przez Volkswagen Bank. Dzięki temu Klient zyskuje pewność doskonałych rozwiązań finansowych na korzystnych warunkach.

Znamy się nie tylko na samochodach, ale również na kredytach

finansowanie volkswagen bank Das WeltAuto Wałbrzych

Pytanie od Klienta: Jestem zainteresowany kupnem auta używanego z Das WeltAuto, ale jego cena przewyższa mój budżet. Czy istnieje możliwość wzięcia kredytu lub rozłożenia zakupu samochodu używanego na raty?
Nasza odpowiedź: Oczywiście! Współpraca Das WeltAuto z Volkswagen Bank Polska S.A. i Volkswagen Leasing pozwala na oferowanie naszym Klientom pełnego spektrum usług, m.in. kredytu, leasingu lub ubezpieczenia na samochody używane. To niewątpliwa przewaga Das WeltAuto nad innymi sprzedawcami samochodów używanych. W trosce o naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowo korzystne opcje finansowania, które dzięki elastycznemu okresowi spłat ułatwiają kupno pewnego auta z drugiej ręki. Warto również pamiętać o wygodnej opcji pozwalającej na rozliczenie auta w Das WeltAuto. „Samochód w rozliczeniu” to oferta przygotowana dla właścicieli aut zainteresowanych zamianą auta na nowsze. Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższy salon Das WeltAuto, a nasi doradcy dopasują warunki i oprocentowanie do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości i odpowiedzą na nurtujące wszystkich kupujących pytanie: „Jak korzystnie kupić samochód używany?”.

Das WeltAuto Wałbrzych, Świdnica, Strzegom i okolice

Program Das WeltAuto Wałbrzych – porozmawiaj z doradcą

Zapraszamy do Salonu Volkswagen Jodko – Schiewe w Świdnicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *