dealer volkswagen wrocław das welt auto

Personalizacja pojazdu

Personalizacja pojazdu w programie Das WeltAuto oznacza, że Klient może dostosować używany samochód do własnych potrzeb oraz dodać do niego nowe elementy wyposażenia.

Możliwość doposażenia wybranego auta o relingi dachowe, bagażnik dachowy, hak, czujniki parkowania i inne…

Das WeltAuto gwarancja

Niezależnie od producenta, każde nasze ogłoszenie to różnorodność parametrów – Ty wybierasz i dopasowujesz je do swoich indywidualnych potrzeb. Silnik TDI czy też silnik benzynowy? A może lepszy niż diesel będzie samochód na gaz lub nawet auto elektryczne? Klimatyzacja, nawigacja, ASO? O żadną z tych opcji nie musisz się martwić. Nasza bogata oferta z pewnością pozwoli Ci wybrać coś dla siebie, a bardzo dokładnie sprawdzany rok produkcji i przebieg naszych samochodów oszczędzą przykrych niespodzianek.

 

Pytanie od Klienta: Chcę kupić samochód używany w Das WeltAuto. Brakuje w nim jednak niektórych elementów wyposażenia, na których mi zależy. Czy jest możliwość ich dodania?
Nasza odpowiedź: Jak najbardziej. Powiedz nam, czego brakuje w wybranym przez Ciebie modelu, a my dostosujemy go do Twoich potrzeb. Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktuje się z Tobą nasz doradca.

 

Sprawdź aktualne oferty Volskwagen Jodko – Schiewe na otomoto.pl

Skontaktuj się z nami -> Das WeltAuto Volkswagen Świdnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *