Samochód w rozliczeniu

Samochód w rozliczeniu

W serwisie Volkswagen Jodko – Schiewe pomagamy przy wyborze samochodu, sprzedajemy a nawet.. skupujemy auta. Zaproponujemy  korzystną cenę za stary samochód i zagwarantujemy, że trafi w dobre ręce.

Jeżeli Klient jest zainteresowany nabyciem nowszego auta, może oddać stary samochód w rozliczeniu.

Pytanie od klienta: Chciałbym zamienić samochód używany na inny w Das WeltAuto. Czy to możliwe?
Nasza odpowiedź: Jak najbardziej! Das WeltAuto to nie tylko ogłoszenia motoryzacyjne oferujące auta na sprzedaż, ale również szereg możliwości ułatwiających sprzedaż lub rozliczenie auta używanego. Odwiedź salon Das WeltAuto i porozmawiaj z doradcą, który wyceni Twoje auto i przedstawi możliwości, jakie daje Ci zostawienie go w rozliczeniu przy zakupie innego samochodu (pełną listę dealerów znajdziesz tutaj). Sprzedawca uwzględni Twoje potrzeby oraz przedstawi Ci modele aut w ofercie specjalnej w naprawdę korzystnych cenach, które będą najlepszą odpowiedzią na Twoje oczekiwania dotyczące nowego pojazdu.

Pytanie od klienta: Czy w Das WeltAuto kupię/sprzedam tylko samochód marki Volkswagen?
Nasza odpowiedź: Nie! Das WeltAuto kupuje i sprzedaje modele aut wszystkich marek. Volkswagen, SEAT, Škoda i Volkswagen Samochody Użytkowe to flagowe marki, ale naszą ofertę wzbogacają również używane auta marek Mercedes, Opel, Audi, BMW, Mazda, Renault, Honda, Ford, Kia, Hyundai, Dacia i inne. Jedynym wymogiem w przypadku sprzedaży samochodu używanego jest dobra kondycja auta. Zapraszamy do salonów w celu zapoznania się ze wszystkimi warunkami transakcji. Znajdź swój najbliższy salon i sprawdź, jakie auta na Ciebie czekają! Pełną listę dealerów znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *