volkswagen sprawdzony stan techniczy samochód używany Wrocław

Sprawdzony stan techniczny

Zanim nasze samochody trafią do sprzedaży, muszą przejść bardzo długą drogę. Przed zakupem każde z aut jest wyczerpująco sprawdzane – przechodzi szczegółową, zawierającą aż 117 punktów listę kontrolną. Jest to najlepszy sposób pozwalający nam zagwarantować wysoką jakość aut używanych Das WeltAuto.

Serwisowa lista kontrolna – 117 punktów testowych dla każdego samochodu używanego w programie Das WeltAuto

 

 

Pytanie od Klienta: Skąd mogę mieć pewność, że kupowane przeze mnie auto używane jest w pełni sprawne i nie będę miał z nim problemów?
Nasza odpowiedź: Każdy samochód używany wystawiony na sprzedaż jest bardzo dokładnie sprawdzony przez eksperta. Dzięki temu masz pewność, że Das WeltAuto to sprzedawca samochodów używanych naprawdę godny zaufania. Każdy nasz samochód przechodzi przegląd według szczegółowej listy kontrolnej, zawierającej aż 117 punktów! Sprawdzony przebieg, historia i dokumentacja auta to atuty każdego z aut używanych na sprzedaż w Das WeltAuto. Możesz być pewien najwyższej jakości oferowanych przez nas pojazdów! Na każdy z samochodów używanych udzielana jest gwarancja, abyś mógł spokojnie cieszyć się jazdą. Pewne auto używane kupisz w Das WeltAuto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *